in01in02

PRESTIŻ I WYGODA

W trosce o wygodę pracy zaprojektowano dobrze doświetlone, wentylowane i klimatyzowane wnętrza. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk pracy w układzie open space lub w formie pokoi.


Podłogi: Standardowe wykończenie wykładziną antystatyczną.
Podłoga podniesiona posiadająca klapy rewizyjne. Strefa podłogi podniesionej: 12 cm.
Sufit: Dźwiękochłonny podwieszany system sufitowy z płyt z wełny mineralnej.
Wysokość kondygnacji: piętra I – IV: wysokość użytkowa 2,75 m, wysokość w świetle konstrukcji 3,37 m;
parter: wysokość użytkowa 3,25 m, wysokość w świetle konstrukcji 3,87 m.
Oświetlenie: Oprawy świetlne rastrowe.
Ścianki działowe: Ścianki działowe między lokalami najemców postawione do pełnej wysokości konstrukcyjnej. Ścianki działowe na stelażu z izolacją akustyczną i dwuwarstwowa malowana płyta gipsowo-kartonowa. Dywanowe listwy przypodłogowe. Pozostałe ścianki działowe zostaną zbudowane od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego.
Ponadto, powyżej sufitu podwieszanego i pod podłogą podniesioną, zostaną zainstalowane ekrany akustyczne z wełny mineralnej.
Drzwi wewnętrzne: Na każde 100 m2 powierzchni najmu zostanie zainstalowanych 3 drzwi wewnętrznych z ościeżnicami, klamkami i zamkami. W standardzie przewidziano laminowane drzwi jednoskrzydłowe z klamkami ze stali nierdzewnej szczotkowanej.
Okna: Aluminiowe, częściowo rozwieralne.
Rolety przeciwsłoneczne: Wewnętrzne, opuszczane i sterowane ręcznie.
Toalety: Każdy węzeł sanitarny podzielony jest na pomieszczenia przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz osób niepełnosprawnych. Przewidziano odpowiednią liczbę sanitariatów w zależności od szacowanej liczby pracowników przebywających na konkretnej kondygnacji.

Aneksy kuchenne: Przewidziano do 4 aneksów kuchennych na piętrze – każdy znajduje się w obrębie powierzchni najmu przeznaczonej dla konkretnego najemcy.
Podłoga: Wykładzina PCV na podłodze podniesionej.
Ściany: Płyta gipsowo-kartonowa malowana. Pas pomiędzy szafkami kuchennymi wykończony systemowym panelem z laminatu melaminowego.
Sufit: Płyty gipsowo-kartonowe malowane lub panele z wełny mineralnej wyposażone w system podwieszania i zintegrowane oprawy na oświetlenie.
Sufity wyposażone w otwory rewizyjne ułatwiające konserwację instalacji.