BENACO to spółka-córka znanej krakowskiej firmy deweloperskiej DK-DEVELOPMENT, działającej na rynku nieruchomości od 1996 roku. Aktualnie firma prowadzi działalność deweloperską głównie w zakresie budowy i sprzedaży luksusowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach, zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. O doświadczeniu inwestora świadczy przeszło 30 000 m² budynków oddanych do użytkowania w ciągu ostatnich 10 lat.

Zarząd i pracownicy to zespół profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej, a także specjaliści w dziedzinie finansów, sprzedaży, marketingu i reklamy. Właścicielem firmy i prezesem zarządu DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. jest architekt Dorota Koźminska, działająca na rynku nieruchomości od 1992 roku. Firma jest od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie i przestrzega zasad etyki zawodowej.

DK-DEVELOPMENT współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz ze sprawdzonymi wykonawcami. Budowy realizowane są głównie w technologii tradycyjnej, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych.

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.
ul. Pilotów 2E, 31-462 Kraków

Telefon:

+48 12 290 08 70
+48 662 070 906

dk@dkdevelopment.pl
www.dkdevelopment.pl