...

DEWELOPER

 DK-DEVELOPMENT działa na rynku nieruchomości od 1996 roku. Aktualnie firma prowadzi działalność deweloperską głównie w zakresie budowy i sprzedaży luksusowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach, zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. O doświadczeniu inwestora świadczy przeszło 30 000 m² budynków oddanych do użytkowania.

Zarząd i pracownicy to zespół profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej, a także specjaliści w dziedzinie finansów, sprzedaży, marketingu i reklamy. Właścicielem firmy i prezesem zarządu DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. jest architekt Dorota Koźminska, działająca na rynku nieruchomości od 1992 roku. Firma jest od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie i przestrzega zasad etyki zawodowej.

DK-DEVELOPMENT współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz ze sprawdzonymi wykonawcami. Budowy realizowane są głównie w technologii tradycyjnej, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.