...

Dostępne powierzchnie

Oferujemy Państwu nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia w Krakowie. Nasz biurowiec jest położony w dogodnej lokalizacji, znajduje się przy ulicy Pilotów, tuż obok przystanku autobusowego, dzięki czemu jest widoczny dla przechodniów oraz atrakcyjny dla pracowników ze względu na łatwość dojazdu.

Nasze biura są wykańczane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Każdy lokal biurowy jest nasłoneczniony i wyposażony w żaluzje oraz otwieralne okna, dzięki czemu praca będzie efektywna i komfortowa.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą powierzchni biurowych. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo odpowiednie biuro.

2 piętro: lokal biurowy o powierzchni 165,42m²

Powierzchnia biurowa na drugim piętrze BENACO jest wykończona, umeblowana i gotowa do wynajęcia od zaraz na elastycznych warunkach. Lokal podzielony jest na open space, salę konferencyjną, gabinet, serwerownię oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

3 piętro: lokal biurowy o powierzchni 371,93m²

Powierzchnia biurowa na trzecim piętrze BENACO to lokal o powierzchni 371,93m2 w standardzie „shell & core”. Biurowiec BENACO gwarantuje wysoki komfort pracy, dzięki dobrze oświetlonym, wentylowanym i klimatyzowanym wnętrzom. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk pracy w układzie open space lub w formie pokoi. Dodatkowym atutem oferowanych powierzchni biurowych są otwierane okna i zielone balkony, które umożliwiają zaczerpnięcie świeżego powietrza podczas chwili przerwy. Balkony są na tyle duże, iż istnieje możliwość rozłożenia leżaków i ustawienia niewielkiego stolika.

3 piętro: lokal biurowy o powierzchni 213,74m²

Powierzchnia biurowa na trzecim piętrze BENACO jest wykończona i gotowa do wynajęcia od zaraz. Obecnie lokal podzielony jest na open space, salę konferencyjną, serwerownię, magazyn i w pełni wyposażoną kuchnię.

3 piętro: lokal biurowy o powierzchni 585,67m²

Lokal biurowy o powierzchni 585,67m2 obejmuje całe trzecie piętro biurowca BENACO. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych powierzchni biurowych. Z wielką przyjemnością wykonamy koncepcję aranżacji oraz projekt według indywidualnych zapotrzebowań przyszłego najemcy.

4 piętro: lokal biurowy o powierzchni 387,38m²

Gotowy lokal biurowy o powierzchni 387,38m2 znajduje się na najwyższym piętrze budynku biurowego BENACO. Lokal został urządzony
w najwyższym standardzie. Na wynajmowana powierzchnię składają się: recepcja sala spotkań, umeblowany open space z 26 stanowiskami, 9 gabinetów, w pełni wyposażona kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal dostępny od zaraz. Minimalny okres najmu 1 rok.

Dodatkowe udogodnienia

Każda z naszych powierzchni biurowych może zostać wykończona w standardzie dopasowanym do potrzeb najemcy. Podłogi podniesione o wysokości 12cm są pokryte wykładziną antystatyczną i posiadają klapy rewizyjne. Zależnie od preferencji najemcy, stosujemy sufit podwieszany lub otwarty, nadający wnętrzom industrialny charakter.

Dzięki zastosowaniu ścianek działowych z izolacją akustyczną, każda z powierzchni jest w pełni dźwiękoszczelna, dzięki czemu żadne niepożądane hałasy nie zaburzą pracy w Państwa firmie.

Dzięki nowoczesnym systemom klimatyzacji i wentylacji oraz otwieranym oknom bez problemu dopasują Państwo temperaturę powietrza do indywidualnych wymogów. Na każdym oknie została zamontowana roleta, co pozwala dowolnie modyfikować natężenie światła zewnętrznego padającego do lokalu.

Jeśli są Państwo zainteresowani którymś z biur do wynajęcia zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Gwarantujemy, że oferowane przez nas powierzchnie biurowe spełniają najwyższe standardy estetyczne oraz są zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa. Jesteśmy pewni, że lokal docenią zarówno klienci, jak i pracownicy Państwa firmy.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.