...

Dostępne powierzchnie

Oferujemy Państwu nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia w Krakowie. Nasz biurowiec jest położony w dogodnej lokalizacji, znajduje się przy ulicy Pilotów, tuż obok przystanku autobusowego, dzięki czemu jest widoczny dla przechodniów oraz atrakcyjny dla pracowników ze względu na łatwość dojazdu.

Nasze biura są wykańczane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Każdy lokal biurowy jest nasłoneczniony i wyposażony w żaluzje oraz otwieralne okna, dzięki czemu praca będzie efektywna i komfortowa.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą powierzchni biurowych. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo odpowiednie biuro.

parter: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 77,47m²

Lokal usługowo-handlowy na parterze biurowca BENACO jest łatwo dostępny dla Klientów dzięki własnemu wejściu z zewnątrz budynku. Frontowe witryny, doskonale widoczne z ulicy Pilotów i zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, przyciągają uwagę przechodniów. Idealny na salon sprzedaży, kwiaciarnię czy komfortowe biuro klienta.

2 piętro: lokal biurowy o powierzchni 130,96m²

Powierzchnia biurowa na drugim piętrze BENACO jest wykończona i gotowa do wynajęcia od zaraz. Obecnie lokal podzielony jest na recepcję, open space, sale konferencyjną, serwerownię, garderobę oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

3 piętro: lokal biurowy o powierzchni 371,93m²

Powierzchnia biurowa na trzecim piętrze BENACO to lokal o powierzchni 371,93m2 w standardzie „shell & core”. Biurowiec BENACO gwarantuje wysoki komfort pracy, dzięki dobrze oświetlonym, wentylowanym i klimatyzowanym wnętrzom. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk pracy w układzie open space lub w formie pokoi. Dodatkowym atutem oferowanych powierzchni biurowych są otwierane okna i zielone balkony, które umożliwiają zaczerpnięcie świeżego powietrza podczas chwili przerwy. Balkony są na tyle duże, iż istnieje możliwość rozłożenia leżaków i ustawienia niewielkiego stolika.

3 piętro: lokal biurowy o powierzchni 207,69m²

Na 3 piętrze istnieje możliwość wydzielenia lokalu biurowego o pow. 207,69 m2. Poniżej przedstawiamy przykładową aranżację przestrzeni, którą możemy dla Państwa wykonać.

3 piętro: lokal biurowy o powierzchni 163,10m²

Na 3 piętrze istnieje możliwość wydzielenia lokalu biurowego o pow. 163,10 m2. Z wielką przyjemnością wykonamy koncepcję aranżacji oraz projekt według indywidualnych zapotrzebowań przyszłego najemcy.

Gotowy lokal biurowy o powierzchni 387,38 m2 znajduje się na najwyższym piętrze budynku biurowego BENACO. Lokal został urządzony w wysokim standardzie. Na wynajmowaną powierzchnię składają się: recepcja, umeblowany open space z 26 stanowiskami, 9 gabinetów, w pełni wyposażona kuchnia i węzeł sanitarny. Istnieje możliwość zmniejszenia powierzchni recepcji i zaaranżowania sali konferencyjnej.

Lokal dostępny od zaraz. Minimalny okres najmu 1 rok.

Dodatkowe udogodnienia

Każda z naszych powierzchni biurowych może zostać wykończona w standardzie dopasowanym do potrzeb najemcy. Podłogi podniesione o wysokości 12cm są pokryte wykładziną antystatyczną i posiadają klapy rewizyjne. Zależnie od preferencji najemcy, stosujemy sufit podwieszany lub otwarty, nadający wnętrzom industrialny charakter.

Dzięki zastosowaniu ścianek działowych z izolacją akustyczną, każda z powierzchni jest w pełni dźwiękoszczelna, dzięki czemu żadne niepożądane hałasy nie zaburzą pracy w Państwa firmie.

Dzięki nowoczesnym systemom klimatyzacji i wentylacji oraz otwieranym oknom bez problemu dopasują Państwo temperaturę powietrza do indywidualnych wymogów. Na każdym oknie została zamontowana roleta, co pozwala dowolnie modyfikować natężenie światła zewnętrznego padającego do lokalu.

Jeśli są Państwo zainteresowani którymś z biur do wynajęcia zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Gwarantujemy, że oferowane przez nas powierzchnie biurowe spełniają najwyższe standardy estetyczne oraz są zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa. Jesteśmy pewni, że lokal docenią zarówno klienci, jak i pracownicy Państwa firmy.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.