Benaco

Benaco to budynek biurowy klasy A. Oferuje nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia. Aktualnie dostępny do wynajęcia lokal usługowy na parterze. Jest to dokonały lokal handlowy – lokal z witrynami, idealny lokal dla sklepu. Świetnie sprawdzi się także dla gastronomii, jako lokal dla kawiarni lub lokal dla bistro

Opis inwestycji


KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU

Wysokiej klasy budynek biurowy BENACO, zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Pilotów 2E, został zaprojektowany i wykonany jako obiekt klasy A. Zapewnia komfortowe środowisko pracy zarówno dla międzynarodowych firm o charakterze korporacyjnym, jak i średniej wielkości lokalnych najemców poszukujących nowoczesnych lokali biurowych. Parterowa część budynku posiadająca wyjątkowo dobrą ekspozycję i dostęp od strony głównej ulicy z powodzeniem pełnił funkcję salonu sprzedaży.
Pęciokondygnacyjny biurowiec o nowoczesnej architekturze doskonale wpisuje się w istniejącą zabudowę okolicy. Budynek wyposażony jest w recepcję i całodobową ochronę, windy, klimatyzację, podłogi podniesione na piętrach, a także posiada możliwość zainstalowania agregatu prądotwórczego. Obiekt oferuje 60 miejsc parkingowych na dwóch poziomach garażu podziemnego oraz 7 miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym.

Budowa biurowca BENACO została zakończona. Budynek otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.


Lokalizacja

mapka_benaco

OPTYMALNA LOKALIZACJA

Budynek BENACO jest zlokalizowany przy ul. Pilotów, stanowiącej odcinek jednej z głównych arterii biznesowych Krakowa, łączącej Rondo Polsadu poprzez Rondo Młyńskie z Rondem Mogilskim. Wyrasta tam szereg nowoczesnych obiektów komercyjnych o charakterze biurowo-usługowym i handlowym. Biurowiec BENACO położony jest w odległości 2 km od historycznego centrum miasta i stacji PKP Kraków Główny, zapewniającej między innymi dogodne połączenie kolejowe z lotniskiem Kraków Balice, oddalonym o około 15 km. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca znajdują się przystanki autobusowe najważniejszych linii miejskich, umożliwiające sprawną komunikację ze wszystkimi dzielnicami Krakowa. Bliskość Ronda Mogilskiego, jednego z kluczowych węzłów komunikacyjnych miasta, daje możliwość łatwego dostępu drogami szybkiego ruchu (z pominięciem ścisłego centrum) do wszystkich tras wylotowych. Wyjątkowo dobre sąsiedztwo biurowca BENACO stanowią: nowoczesne osiedle mieszkaniowe Cztery Korony, delikatesy Alma, sklepy Castorama oraz Black Red White, kilka obiektów biurowych i siedzib wiodących banków, stacja benzynowa, a także dzielnica willowa.


Ergonomia i standard

in01in02

PRESTIŻ I WYGODA

W trosce o wygodę pracy zaprojektowano dobrze doświetlone, wentylowane i klimatyzowane wnętrza. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk pracy w układzie open space lub w formie pokoi.


Podłogi: Standardowe wykończenie wykładziną antystatyczną.
Podłoga podniesiona posiadająca klapy rewizyjne. Strefa podłogi podniesionej: 12 cm.
Sufit: Dźwiękochłonny podwieszany system sufitowy z płyt z wełny mineralnej.
Wysokość kondygnacji: piętra I – IV: wysokość użytkowa 2,75 m, wysokość w świetle konstrukcji 3,37 m;
parter: wysokość użytkowa 3,25 m, wysokość w świetle konstrukcji 3,87 m.
Oświetlenie: Oprawy świetlne rastrowe.
Ścianki działowe: Ścianki działowe między lokalami najemców postawione do pełnej wysokości konstrukcyjnej. Ścianki działowe na stelażu z izolacją akustyczną i dwuwarstwowa malowana płyta gipsowo-kartonowa. Dywanowe listwy przypodłogowe. Pozostałe ścianki działowe zostaną zbudowane od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego.
Ponadto, powyżej sufitu podwieszanego i pod podłogą podniesioną, zostaną zainstalowane ekrany akustyczne z wełny mineralnej.
Drzwi wewnętrzne: Na każde 100 m2 powierzchni najmu zostanie zainstalowanych 3 drzwi wewnętrznych z ościeżnicami, klamkami i zamkami. W standardzie przewidziano laminowane drzwi jednoskrzydłowe z klamkami ze stali nierdzewnej szczotkowanej.
Okna: Aluminiowe, częściowo rozwieralne.
Rolety przeciwsłoneczne: Wewnętrzne, opuszczane i sterowane ręcznie.
Toalety: Każdy węzeł sanitarny podzielony jest na pomieszczenia przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz osób niepełnosprawnych. Przewidziano odpowiednią liczbę sanitariatów w zależności od szacowanej liczby pracowników przebywających na konkretnej kondygnacji.

Aneksy kuchenne: Przewidziano do 4 aneksów kuchennych na piętrze – każdy znajduje się w obrębie powierzchni najmu przeznaczonej dla konkretnego najemcy.
Podłoga: Wykładzina PCV na podłodze podniesionej.
Ściany: Płyta gipsowo-kartonowa malowana. Pas pomiędzy szafkami kuchennymi wykończony systemowym panelem z laminatu melaminowego.
Sufit: Płyty gipsowo-kartonowe malowane lub panele z wełny mineralnej wyposażone w system podwieszania i zintegrowane oprawy na oświetlenie.
Sufity wyposażone w otwory rewizyjne ułatwiające konserwację instalacji.

Benaco w liczbach

Całkowita powierzchnia najmu netto: 3225 m2 Powierzchnia najmu netto na parterze: 410 m2
Liczba kondygnacji podziemnych: 2 Powierzchnia najmu netto na I piętrze: 687 m2
Liczba kondygnacji nadziemnych: 5 Powierzchnia najmu netto na II pietrze: 816 m2
Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 60 Powierzchnia najmu netto na III pietrze: 656 m2
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 7 Powierzchnia netto najmu na IV pietrze: 656 m2

ElewacjaElewacja
ElewacjaElewacja