...

Lokalizacja

Budynek BENACO jest zlokalizowany w północnej części Krakowa, przy ulicy Pilotów, stanowiącej odcinek jednej z głównych arterii biznesowych Krakowa, łączącej Rondo Polsadu przez Rondo Młyńskie z Rondem Mogilskim.

Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna zarówno dla klientów, jak i pracowników, ponieważ umożliwia łatwy i szybki dojazd z każdej części Krakowa. Nasz biurowiec znajduje się bezpośrednio obok przystanku autobusowego, co umożliwia wygodne korzystanie z komunikacji miejskiej. Dodatkowo obiekt posiada ponad 60 miejsc parkingowych, dzięki czemu mogą Państwo bez stresu przyjechać również własnym samochodem. Ponadto w pobliżu BENACO znajduje się liczna sieć rozbudowanych ścieżek rowerowych, co ułatwia dojazd do pracy również rowerzystom.

Dogodna Lokalizacja

Biurowiec BENACO położony jest w odległości 2 km od historycznego centrum miasta i stacji PKP Kraków Główny, zapewniającej między innymi dogodne połączenie kolejowe z lotniskiem Kraków Balice, oddalonym o około 15 km. Jednocześnie lokalizacja umożliwia szybki wyjazd z miasta na główne trasy wylotowe.

Miejsce to jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Krakowa, co umożliwia szybki dojazd do biurowca. Przystanki autobusowe najważniejszych linii miejskich znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca, co jest z pewnością jednym z największych udogodnień lokalizacji naszego biurowca. Kilka minut zajmie dojazd do Ronda Mogilskiego, jednego z kluczowych węzłów tramwajowo-autobusowych miasta.

W ostatnim czasie w północnej części Krakowa zostały zakończone liczne działania, które wpłynęły pozytywnie na komunikację, m.in.:

  • budowa nowej linii tramwajowej Krowodrza Górka – Górka Narodowa, która zapewniła wygodny dojazd z północnych części Krakowa do centrum miasta (zakończenie inwestycji III kw. 2023r., oddanie do użytkowania węzła przesiadkowego na Górce Narodowej I kw. 2024r.)
  • rozbudowa Alei 29 Listopada – ułatwiła wyjazd na północ Krakowa, dzięki dodatkowym pasom ruchu oraz nowo powstałym skrzyżowaniom. Inwestycja objęła również przebudowę skrzyżowań, 2 wiaduktów kolejowych, budowę nowych chodników, ścieżek rowerowych i ekranów akustycznych (zakończenie inwestycji IV kw. 2023r.)

Co więcej, nadal są prowadzone projekty, które jeszcze bardziej usprawnią komunikację, m.in.:

  • budowa północnej obwodnicy, dzięki której wyjazd z Krakowa w kierunku zachodnim, wschodnim i północnym będzie o wiele szybszy i jeszcze łatwiejszy; (planowany termin zakończenia prac IV kw. 2024r., planowany termin oddania I kw. 2025r.)
  • budowa linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju łącząca Mistrzejowice ze skrzyżowaniem ulic Meissnera i Lema skróci czas dojazdu do centrum (planowany termin zakończenia IV kw. 2025r.)

Dodatkowe korzyści

Dodatkowy argument przemawiający za tym, że lokalizacja naszego biurowca jest niezwykle atrakcyjna to dogodne sąsiedztwo budynku BENACO. W pobliżu znajdują się siedziby i oddziały wiodących banków, poczta, kantyny biurowe i restauracje, sklepy spożywcze, przedszkola, stacja benzynowa, sklepy budowlane i meblowe oraz zielona dzielnica mieszkaniowa. Dzięki temu mogą Państwo bezproblemowo załatwić wszelkie sprawy bezpośrednio przed pracą lub po jej zakończeniu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas oraz niweluje niepotrzebny stres związany z wzmożonym ruchem ulicznym.

Jeśli są Państwo zainteresowani jednym z naszych lokali biurowych zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.