...

Lokalizacja

Budynek BENACO jest zlokalizowany w północnej części Krakowa, przy ulicy Pilotów, stanowiącej odcinek jednej z głównych arterii biznesowych Krakowa, łączącej Rondo Polsadu przez Rondo Młyńskie z Rondem Mogilskim.

Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna zarówno dla klientów, jak i pracowników, ponieważ umożliwia łatwy i szybki dojazd z każdej części Krakowa. Nasz biurowiec znajduje się bezpośrednio obok przystanku autobusowego, co umożliwia wygodne korzystanie z komunikacji miejskiej. Dodatkowo obiekt posiada ponad 60 miejsc parkingowych, dzięki czemu mogą Państwo bez stresu przyjechać również własnym samochodem. Ponadto w pobliżu BENACO znajduje się liczna sieć rozbudowanych ścieżek rowerowych, co ułatwia dojazd do pracy również rowerzystom.

Dogodna Lokalizacja

Biurowiec BENACO położony jest w odległości 2 km od historycznego centrum miasta i stacji PKP Kraków Główny, zapewniającej między innymi dogodne połączenie kolejowe z lotniskiem Kraków Balice, oddalonym o około 15 km. Jednocześnie lokalizacja umożliwia szybki wyjazd z miasta na główne trasy wylotowe.

Miejsce to jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Krakowa, co umożliwia szybki dojazd do biurowca. Przystanki autobusowe najważniejszych linii miejskich znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca, co jest z pewnością jednym z największych udogodnień lokalizacji naszego biurowca. Kilka minut zajmie dojazd do Ronda Mogilskiego, jednego z kluczowych węzłów tramwajowo-autobusowych miasta.

Co więcej, w północnej części Krakowa są prowadzone liczne działania i projekty, które jeszcze bardziej usprawnią komunikację, m.in.

  • budowa nowej linii tramwajowej Krowodrza Górka – Górka Narodowa, która zapewni wygodny dojazd z północnych części Krakowa do centrum miasta (planowany termin zakończenia IV kw. 2022);
  • budowa stacji kolejowej „Kraków Prądnik Czerwony”, która będzie jednym z przystanków Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej ( IV kw. 2022);
  • budowa północnej obwodnicy, dzięki której wyjazd z Krakowa w kierunku zachodnim, wschodnim i północnym będzie o wiele szybszy i jeszcze łatwiejszy;
  • rozbudowa Alei 29 Listopada wpłynie na poprawę warunków komunikacyjnych w północnej części Krakowa;
  • budowa linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju łącząca Mistrzejowice ze skrzyżowaniem ulic Meissnera i Lema skróci czas dojazdu do centrum (planowany termin zakończenia 2024r).

Dodatkowe korzyści

Dodatkowy argument przemawiający za tym, że lokalizacja naszego biurowca jest niezwykle atrakcyjna to dogodne sąsiedztwo budynku BENACO. W pobliżu znajdują się siedziby i oddziały wiodących banków, poczta, kantyny biurowe i restauracje, sklepy spożywcze, przedszkola, stacja benzynowa, sklepy budowlane i meblowe oraz zielona dzielnica mieszkaniowa. Dzięki temu mogą Państwo bezproblemowo załatwić wszelkie sprawy bezpośrednio przed pracą lub po jej zakończeniu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas oraz niweluje niepotrzebny stres związany z wzmożonym ruchem ulicznym.

Jeśli są Państwo zainteresowani jednym z naszych lokali biurowych zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.